مهاجرت مهندس کشاورزی به استرالیا

مهاجرت مهندس کشاورزی به استرالیا

چرا مهاجرت مهندس کشاورزی به استرالیا؟

 

مهندسی کشاورزی  از رشته های مهندسی است که برای کار و اشتغال در استرالیا شرایط مناسبی دارد. وجود منابع طبیعی فراوان و وجود فرصت های شغلی مرتبط با کشاورزی در این کشور پهناور موجب شده است تا شرایط بسیار خوبی برای کار و اشتغال مهندسان کشاورزی و گرایش های مرتبط در استرالیا وجود داشته باشد. رشته کشاورزی از جمله مشاغل مورد نیاز استرالیا در فهرست مشاغل طولانی-مدت و میان-مدت MLTSSL می باشد. از این رو  مهاجرت مهندس کشاورزی به استرالیا از محبوبیت زیادی برخوردار شده.

مهندسان کشاورزی در استرالیا مسئولیت حفاظت از منابع طبیعی را به عهده دارند. متخصصان کشاورزی در این کشور می توانند برای آلودگی های زیست محیطی، تولید کشاورزی پایدار، کشاورزی مکانیزه و فرسایش خاک راه حل هایی پیدا کنند. مهندسان کشاورزی می توانند با تمرکز بر طراحی روش های برتر کشت و برداشت، کاربرد ماشین آلات کشاورزی و همچنین آبیاری و معضلات زیست محیطی به حفظ و توسعه و حفاظت از مراتع و منابع زیست محیطی استرالیا بپردازند.

مهندسان کشاورزی در گرایش های مختلف می توانند در حوزه های مختلف در کشور استرالیا فعالیت کنند. کشور استرالیا به دلیل وسعت فراوان و وجود منابع طبیعی متنوع و محیط زیست بی نظیر نیازمند مشاغل مختلف در این حوزه کشاورزی می باشد. از بهترین گرایش های رشته مهندسی کشاورزی در استرالیا موارد زیر را با کد شغلی آن ها در فهرست مشاغل ملی استرالیا می توان نام برد:

مهندس کشاورزی با کد شغلی 233912
تکنسین کشاورزی با کد شغلی 311111
مشاور کشاورزی با کد شغلی 234111
محقق کشاورزی با کد شغلی 234112
متخصص خاک
متخصص زراعت
مدیر مزرعه

میتونید با سرچ کد رشته ها در سایت Anzsco اطلاعات بیتری نسبت به رشته ها کسب کنید.

Agricultural Engineer in australia 03 min

کشور استرالیا به دلیل دارا بودن منابع طبیعی و تامین بسیاری از مواد غذایی جهان نیازمند مهندسان کشاورزی ماهر و باتجربه برای کار در این حوزه می باشد. وجود زیرساخت های فراوان در بخش کشاورزی و پهناور بودن این کشور همواره نیاز به نیروی کار ماهر در صنعت کشاورزی در استرالیا وجود دارد.

رشته مهندسی کشاورزی در فهرست مشاغل مهارتی استرالیا SOL در سال 2021 از جمله مشاغل مورد نیاز و پرتقاضای این کشور می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

پیمایش به بالا