-migrationLandscape-Architect

مهاجرت از طریق معماری منظر

شرایط مهاجرت برای معماران منظر

 

مهاجرت از طریق معماری منظر به استرالیا در سال های اخیر شرایط مناسبی را پیدا کرده است باید بگوییم در حال حاضر متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق معماری را دارند شرایط سختی را برای ویزای کاری استرالیا دارند چرا که از نظر سازمان های ارزیاب مدارک شما واحد هایی را را پاس نکرده اید و از این رو باید کدهای شغلی دیگری را انتخاب کنند.

معمار منظر اما اینگونه نیست و افرادی که در ایران در این رشته تحصیل کرده اند می توانند به راحتی برای آن اقدام کنند. در این مقاله به صورت کامل به بررسی شرایط کد شغلی معماری منظر برای مهاجرت خواهیم پرداخت تا به این شکل متقاضیانی که تحصیلات خود را در زمینه معماری منظر گذرانده اند و قصد مهاجرت از طریق معماری منظر را دارند شرایط خود را بررسی کنند.

معماران منظری که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند معمولا دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته ی معماری منظر می باشند. کد شغلی معماری منظر برای استرالیا طیف گسترده ای از طراحی، علم و دانش فنی را پوشش می دهد. در معماری منظر مباحثی مانند طراحی سایت، حفاظت از بافت تاریخی، برنامه ریزی و طبقه بندی، علم باغبانی و حتی موضوعات روانشناسی مورد توجه و بررسی قرار می گیرد.

از نظر سازمان های ارزیاب مدارک استرالیا برای یک معمار منظر صرفا داشتن مدرک دانشگاهی کافی نیست بلکه کسب تجربه و گذراندن دوره های آموزشی مختلف و متداوم مهم است.

یکی از تفاوت های معمارن منظر با دیگر متخصصان این است که معماران منظر باید به خوبی یاد بگیرند که چگونه محیط طبیعی را با ساخت و ساز های مصنوعی ترکیب کنند. معماران منظر اغلب برای محوطه سازی یا اجرای طرح های خود با شرکت های دیگر کار می کنند.

وقتی طراحی منظر شروع می شود، معماران منظر به اطلاعاتی مانند اینکه افراد چه نیاز هایی دارند و یا میتوان چه استفاده هایی از محیط کرد، نیاز دارند. طراحان با مشتری صحبت می کنند، از سایت پیشنهادی بازدید می کنند، درباره ی تاریخچه محل تحقیق می کنند، سایت را تحلیل کرده و با توجه به نوع پروژه اقدام می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

اسکرول به بالا